Dziękujemy, że wyrażasz chęć kontynuacji nauki! Jako Banana School dopełnimy wszelkich starań, abyś był zadowolony z podjęcia decyzji o dalszej nauce w naszej szkole:)

Lata doświadczena na rynku językowym sprawiają, że nasi kursanci osiągają efekty o jakich marzyli.

Mamy nadzieję, że dołączysz już wkrótce do ich grona!

 

Pani Ola z Brooklyn School przekazała nam wszelkie niezbędne informacje do dopasowania kursu dla osób, które uczęszczały na zajęcia w latach poprzednich.

Dla osób kontynuujących edukację w Banana School przygotowaliśmy taką samą ofertę i cennik jak w Brooklyn School i dodatkowo proponujemy pakiet powitalny w postaci praktycznej niespodzianki (prezent do odbioru przy podpisaniu umowy) oraz zniżki 10% na pierwszą wpłatę do 10 września 2019 roku.

Ze względu na brak planów szkolnych, będziemy kontaktować się z Państwem na początku roku szkolnego w celu ustalenia konkretnych terminów. Będzie można spotkać się też z nami już wkrótce, podczas dni otwartych.

O spotkaniu i szczegółach oferty poinformujemy Państwa już niebawem!

 

Zaprszamy również do wypełnienia poniżego formularza i kontaktu z Państwa strony.

 

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!